זוגות צעירים, בדרך אל המפתח

מרבית הזוגות הצעירים בישראל מוצאים עצמם עם הון עצמי נמוך לרכישת דירה. החלטת בני הזוג לרכישת דירה בפעם הראשונה בחייהם מלווה בחששות ופחדים רבים, אשר לרוב נובעים מתוך חוסר ניסיון בתחום והיכרות מועטה עם השוק וכללי המשחק.  

אז איך בכל זאת עושים את זה?

לאור ניסיוננו הרב, אנו בבראשית נדל"ן מכירים ומבינים את הצרכים והיכולות של זוג צעיר המגיע לרכוש את דירתו הראשונה ומציעים לקהל לקוחותינו הזוגות הצעירים לווי צמוד ואישי עד לקבלת המפתח לדירה:

  • שיחת היכרות אישית אשר ממנה נוכל להבין את ההעדפות, הגבלות, תקציב, לוחות זמנים וכו'.

  •  ייעוץ פיננסי וטיפים לבניית המשכנתא, תוך שימת דגש על הוצאות נלוות שבד"כ אינן נלקחות בחשבון כגון עו"ד, מסים, שדרוגים. בדיקת התאמה וכדאיות כלכלית לרכישה. ייעוץ נרחב יותר יינתן ע"י מומחה לבקשת הלקוח.

  • יעוץ והתאמת איזור מגורים לצרכי הזוג בהתחשב בסביבת המגורים בהתאם לגיל הילדים- גני ילדים/בתי ספרי יסודיים/חטיבת ביניים/תיכון , פארקים ציבוריים בקרבת מקום. כמו כן  דרכי גישה למקום העבודה של בני הזוג (כבישים / תחבורה ציבורית). כמו כן, בדיקה על תכנונים עתידיים באזור. בראשית נדל"ן ,המתמחה במכירת דירות ברחובות והסביבה, תדע לתת מענה מעולה לצרכי הזוג בעיר וסביבתה. 

  •  איתור נכסים מתאימים לתקציב ובהתאם לפקטורים המצוינים לעיל, מתוך מאגר הנכסים הרחב והמגוון של המשרד והצגתם לזוג.

  • לאחר בחירת הנכס לשביעות רצונם של הזוג : עזרה במשא ומתן וליווי משפטי עד לחתימת החוזה וקבלת המפתח. עו"ד החברה עומד לרשות הלקוח תמורת תשלום מוזל.

בנוסף, מבצע לזוגות צעירים:

בראשית נדל"ן, כחלק מהרצון לעזור לזוגות הצעירים, ומתוך הבנה כי היכולות הכלכליות של זוגות צעירים נמוכות, אנו מעניקים הנחה משמעותית בדמי התיווך אותם גובה המשרד לזוגות אשר רוכשים את דירתם הראשונה, זאת בכדי לקדם את הזוג עוד צעד לעבר הדירה.

צרו עימנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות, ללא עלות, ללא התחייבות. 

bereshit-dc@gmail.com  |   08-8677724

                                   

לחיפוש הנכס הבא שלכם:

http://www.bereshitnadlan-dc.co.il/search.aspx?agent=&sort=&sortDr=&typ=&pg=2