משפרי דיור-

לקנות חדשה ולטפל בישנה

בעקבות התרחבות המשפחה, קידום בעבודה, קבלת כספים לא מתוכננים או רצון לשינוי מקום מגורים, מגיע שלב בו משפחה בעלת דירה מחליטה לשפר את תנאי המחייה שלה, מבחינת גודל דירה, איזור המגורים, סוג הדירה וכו'.

הבית אשר עתיד להימכר:

ראשית, המשפחה צריכה לבחון מהו המחיר אותו תוכל לקבל על הבית הישן אותה היא מוכרת. בראשית נדל"ן תסייע בהערכה זאת וכמובן תשמח למכור את הנכס עבור המשפחה ולהשיג את המחיר, וזאת תוך סנכרון הזמנים של היציאה מהדירה הישנה וכניסה לחדשה, זאת בעיקר מבחינת תשלומים.

הבית העתידי החדש:

 מספר פרמטרים אותם צריכה המשפחה לקחת בחשבון, בסיוע צוות בראשית נדל"ן:

  •  ייעוץ פיננסי וטיפים לבניית המשכנתא, תוך שימת דגש על הוצאות נלוות שבד"כ אינן נלקחות בחשבון כגון עו"ד, מסים, שדרוגים. בדיקת התאמה וכדאיות כלכלית לרכישה. ייעוץ נרחב יותר יינתן ע"י מומחה לבקשת הלקוח.
  •  יעוץ והתאמת איזור מגורים לצרכי הזוג בהתחשב בסביבת המגורים בהתאם לגיל הילדים- גני ילדים / בתי ספרי יסודיים / חטיבת ביניים / תיכון ופארקים ציבוריים בקרבת מקום. כמו כן  דרכי גישה למקום העבודה של בני הזוג (כבישים / תחבורה ציבורית). כמו כן, בדיקה על תכנונים עתידיים באזור. בבראשית נדל"ן מתמחה במכירת דירות ברחובות והסביבה ותדע לתת מענה מעולה לצרכי הזוג בעיר וסביבתה. 
  •  איתור נכסים מתאימים לתקציב ובהתאם לפקטורים המצוינים לעיל, מתוך מאגר הנכסים הרחב והמגוון של המשרד והצגתם לזוג. 
  • לאחר בחירת הנכס לשביעות רצונם של הזוג : עזרה במשא ומתן וליווי משפטי עד לחתימת החוזה וקבלת המפתח המיוחל.  עו"ד החברה עומד לרשות הלקוח תמורת תשלום מוזל.

בנוסף, מבצע קנית מכרת:

בראשית נדל"ן, רואה בציבור משפרי הדיור קהל אטרקטיבי במיוחד, ומקלה את הקושי של בני המשפחה במאמץ הכפול לקניית הנכס החדש תוך כדי מכירת הנכס הישן. בראשית נדלן יצרה מעיין  One Stop Shop  המיועד רק לקהל משפרי הדיור- מכירת הנכס הישן וקניית החדש- באמצעות שירותי בראשית נדל"ן. כהטבה נוספת, מעבר להקלה בעומס והחיסכון בזמן ובאנרגיות, כל משפחה אשר תמכור את דירתה הישנה ותקנה את החדשה דרך משרדנו- תקבל הנחה משמעותית בדמי התיווך על מכירה הדירה הישנה.

צרו עימנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות, ללא עלות, ללא התחייבות. 

 

bereshit-dc@gmail.com  |   08-8677724

                     

 

לחיפוש הנכס הבא שלכם:

http://www.bereshitnadlan-dc.co.il/search.aspx?agent=&sort=&sortDr=&typ=&pg=2